O nás

Cestovní agentura KVL - Kyšáková Lenka vznikla v roce 1994 jako autorizovaný prodejce cestovní kanceláře Fischer. V prvním roce své činnosti se zabývala prodejem zájezdů asi deseti nejznámějších cestovních kanceláří v České republice. Počet CK se však v průběhu deseti let zněkolikanásobil a v současné době prodáváme zájezdy cca 70-ti CK. Vzhledem k současným možnostem komunikace jsme zpravidla schopní zajistit zájezd z katalogu jakékoliv cestovní kanceláře.

Vzhledem k tomu, že se v současnosti pozornost klientů obrátila z katalogů hlavně na nabídku tzv. last momentových zájezdů, zúročujeme své vědomosti a desetileté zkušenosti s prodejem zájezdů i z vlastních informačních cest a jsme schopni velice rychle rozlišit kvalitní pobyt za výhodnou cenu. Jelikož jsme se v posledních letech setkali s velice dobrým ohlasem na námi prodané zájezdy na poslední chvíli, rozhodli jsme se nabídnout naši práci i širšímu okolí. Přesto, že jsou naše stránky teprve v začátcích, budeme se vám snažit nabídnout opravdu kvalitní ubytování za výhodné ceny, které bychom rádi denně několikrát aktualizovali, jelikož nabídky nám od partnerských CK chodí každou minutu a máme je opravdu tzv. z první ruky, tj. mnohem dříve, než je jednotlivá CK uveřejní na svých stránkách.

Omlouváme se předem, že zde nenajdete tisíce zájezdů, ale budeme se soustředit na zájezdy na opravdu poslední chvíli, tj. s odletem do tří týdnů. Rádi bychom vám nabídli i zajímavé ceny zájezdů s odletem nebo odjezdem třeba i do dvou dnů.

Děkujeme předem za jakékoliv připomínky, které povedou ke zkvalitnění našich služeb směrem k vám, našim zákazníkům.